Tolgshow’u kim yapıyordu? | 22 Ekim Hadi İpucu Sorusu (20.30)

Hadi ipucu sorusunun cevabı haberimizde! Tolgshow’un sunuculuğunu kim yapıyordu? Tolgshow, Komedi Dükkanı ismi ile yayın hayatına başlamış, çeşitli kanallarda yayınlanmış ve adeta izleyicilerini gülmekten kırıp geçirerek fenomen haline gelmişti. Daha sonra programın ismi Tolgshow olmuştu. Tolgshow’un sunuculuğunu TOLGA ÇEVİK yapıyordu.

TOLGSHOW NASIL BİR PROGRAMDI?

Eski ismi ile Komedi Dükkanı programı doğaçlamadan oluşan bir programdır ve oyuncu her bölüm farklı bir skeci canlandır. Bu yüzden programda sabit bir konu bulunmamaktadır. Bu skeçler canlandırılırken yönetmen ve oyuncular arasında yaşanan olaylar esprili bir dille abartılarak anlatılır.

Programdaki karakterler yönetmen (Fırat Doğu Parlak), oyuncu (Tolga Çevik), piyanist (Özer Atik) ve zaman zaman konuk oyunculardan oluşur. Yönetmenin görevi oyuncu çeşitli skeçler canlandırırken ona emir vermek ve onu yönetmektir. Ayrıca yönetmen, oyuncuya “Arkadaşım” diye hitap etmektedir.

İLGİLİ HABERTolgshow'da Bollywood rüzgarı esiyor!Tolgshow'da Bollywood rüzgarı esiyor!
Oyuncunun görevi yönetmenin verdiği emirlere uymaktır. Oyuncu yönetmenin verdiği komutları gerçekleştirirken çeşitli espriler yapar. Ayrıca ara sıra yönetmenden ödeme talep etmektedir. Piyanistin görevi sahnede piyano çalarak ve bazen şarkı söylemektir skece dahil olarak oyuncu ile beraber oynamaktadır. Oyuncu, piyaniste “Minik” diye hitap eder ve onu sahneye “Ve karşınızda Minik!” diyerek çağırır.

Yönetmen ise “Piyanist Arkadaşım” diye hitap etmektedir. Bazen oyuncuya ihtiyaç duyulduğunda izleyicilerden rastgele bir kişi seçilir. Bazı skeçlerde konuklar da aktif olarak rol alabilmektedir. Bu skeçler canlandırılırken oyuncu ve nadir de olsa piyanist çeşitli kostümler giyerler.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir