Dünyaca ünlü fast food zincirinde insan dışkısı rezaleti

Dünyaca ünlü fast food zincirinde çekilen bir fotoğraf kısa sürede kriz yarattı… Türkiye’de de şubesi bulunan markanın İngiltere’nin başkenti Londra’daki bir şubesine giden İngiliz vatandaşı Ben Terry, lokantanın tuvaletindeki ortak alan tanımlayamadığı bir cisim gördü.

Newham’daki Forest Gate mahallesinde yerdeki cisme bakan Terry, bunun bir insan dışkısı olduğunu fark etti ve hemen akılı telefonuna sarılarak fotoğraf çekti. Facebook hesabından fotoğrafı paylaşan Terry, lokantadaki rezaleti takipçilerine aktardı.

Zeminin ıslak olduğunu söyleyen Terry, yetkilileri de uyardı. Yetkililer olayla ilgili inceleme başlatacaklarını açıklarken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, “Eğer tuvaleti bile temizleyemiyorlarsa yemekleri kim bilir nasıl yapıyorlardır” diyerek tepki gösterdi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir