Baba Bush’a son veda!

Baba Bush’u son yolculuğuna uğurlayan sabık başkanlar ve hali hazırda başkanlık görevini sürdüren Trump’ın görüntüleri törenin en çok dikkat çeken anlarındandı.

Reuters

Reuters

Sol baştan Donald Trump ve eşi Melania onun yanında ABD’nin ilk siyahi başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama ile Clinton’lar kilisede ön sırada birlikte oturdu.

Reuters

Reuters

Tören boyunca birlikte kalan başkanların yanına bir ara George Bush’un oğlu ve ABD’nin eski başkanı George W. Bush’un da geldiği objektiflere yansıdı.

bush-reuters

Reuters

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir